Ave Maria!

Wiemy jak często nasze życie staje się pustynią duchową i jak ciężko jest odnaleźć na tej pustyni źródło. Dlatego nasza Matka Maryja wskazuję nam odpowiędnią drogę do Źródła jakim jest Chrystus i osobiście zaprasza Ciebie na wspaniały czas.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na Szkołę Maryi – Szkołę Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji. Zaproszenie kierujemy do obu wspólnot, polskiej i angielskiej.

W programie: ciekawe konferencje, wspólna modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza Święta, wręczenie cudownych medalików Maryi Niepokalanej, ponadto przyjazna atmosfera i pyszne jedzenie.

Sesja w ramach Szkoły Maryi odbędzie się 30 marca w godz. od 12.00 do 18.00, w kościele św. Edmunda, poczęstunek w sali obok kościoła.

Program spotkania oraz szczegóły są dostępne na plakatach w wejściu do kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii. Osoby chętne wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail sessionaboutmary@gmail.com (w e-mailu podajemy imię i nazwisko uczestnika oraz numer kontaktowy).

Ilość miejsc ograniczona!