Pasterka St. Edmund – godz. 19.00
Pasterka St. Edmund – godz. 23.30

Wieczerza Wigilijna – ściągnij

Kochani Parafianie!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. I jak co roku zasiądzie cała Polska i wszyscy Polacy, gdziekolwiek są, do stołu wigilijnego i łamać się będą opłatkiem. A do żłóbka Jezusowego niech popłynie serdeczna prośba, żeby Boża Dziecina dała nam Pokój i Radość i żeby węzłem Miłości połączyła to, co rozdzielone, rozżalone, w rozterce i na rozdrożu.

W ten cichy wigilijny wieczór my również zwyczajem Ojców naszych zasiądziemy do tego stołu, który nas Polaków na całym świecie szczególnie jednoczy. Łamię się z Wami opłatkiem i przesyłam serdeczne życzenia.

Niech Bóg spełni Wasze szlachetne pragnienia i tęsknoty. Pokój, Miłość i Łaska Dzieciątka Jezus oraz opieka Jego Najświętszej Matki niech będą zawsze z Wami i z Waszymi rodzinami

Czas Bożego Narodzenia jest również szczególną okazją do podziękowania tym wszystkim, którzy w kończącym się roku 2017 i przez ostatnie lata pracowali i poświęcali swój czas dla naszej Wspólnoty Parafialnej. Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do wzrostu dobra, składam serdeczne podziękowanie. A z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w imieniu Rady Parafialnej i swoim życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny i obfitości Bożych łask.

ks. Andrzej Zuziak