Będziemy gościli w parafii w dniach 3-5 luty 2017 p. Jana Budziaszka, który będzie się dzielił z nami swoim świadectwem wiary.

Jan Budziaszek – perkusista jazzowy (grał m.in. z Tomaszem Stańko, Januszem Muniakiem, Jarosławem Śmietaną) i estradowy (grał w zespole Maryli Rodowicz, w grupie Pod Budą oraz niemal od początku z zespołem Skaldowie, w którym występuje do dziś). Od 1985 roku publikuje w miesięczniku „List” Dzienniczek perkusisty (do dziś ukazały się cztery jego wydania książkowe).  – źródło: mateusz.pl

Msze św. będą w kościele św. Edmunda na Castlepoint w czwartek, piątek i sobotę o godz.19.00 i w niedzielę w czasie Mszy św. Podczas Mszy św zbierana będzie taca na pokrycie kosztów rekolekcji.

Program rekolekcji:

19.00 – Msza św.
19.45 – Świadectwo p. Jana Budziaszka. Na zakończenie odmawiana jedna dziesiątka Różańca św.
21.00 – Zakończenie

Serdecznie zapraszam.