Warsztaty z o. Pawłem Witon odbędą się 12 października w salce przy kościele Annunciation, 218 Charminster Road, Bournemouth, BH8 9RW w godzinach 16.00 – 21.00.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Przy wejściu będzie prowadzona dobrowolna zbiórka. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów przyjazdu naszego gościa. Mamy nadzieję, że to początek swego rodzaju cyklu warsztatow w naszej Parafii.

Proponowany program jest podany poniżej:

a) budowa i funkcjonowanie wspolnoty, czyli pomoc w zrozumieniu czym jest wspolnota chrzescijanska i jak ja prowadzic. Chodzi o wytlumaczenie jak budowac wspolnote. Jakie bledy we wspolnocie popelniamy. Kim jest lider wspolnoty, zadanie ksiedza, grzechy wspolnoty, od czego zaczac. teologiczne swiaty lidera, czyli nasze wizje czym jest chrzescijanstwo.

b) zrozumienie swojego systemu komunikacji z innymi, czyli jak uniknac niepotrzebnych nieporozumien. Czy ja sam siebie rozumiem, czyli moj zespol wewnetrzny. Motywowanie do dzialania.