Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich— Mt 18,20

Kościół Katolicki w Wielkiej Brytanii, Walii oraz Szkocji podejmuje inicjatywę modlitwy różańcowej w intencji Wielkiej Brytanii 29 kwietnia 2018 roku o godz.15.00. Nasza wspólnota parafialna również chce przyłączyć się do tej inicjatywy. Szczegóły poniżej.

„Kochani, 29 kwietnia Wspólnota naszej Parafii podjęła się organizacji Rosary on the Coast wraz z naszymi angielskimi przyjaciółmi.

Spotykamy się o godzinie 14:00 na Renscombe Car Park 3 Renscombe Rd, Worth Matravers, Swanage BH19 3LL.
Tam jednocząc się w modlitwie i śpiewie wspólnie podążymy w kierunku klifów, by o godzinie 15:00 przy kapliczce St Aldhelm odmówić różaniec.
Rozważania różańcowe zosatną przygotowane i odczytane przez grupy i wspólnoty Naszej Parafii.
Naszą modlitwę zakończy błogosławieństwo księdza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym modlitewnym spotkaniu.
Istnieje możliwość przesłania intencji które wspólnie będziemy omadlać; strona fb Dzieci Boże

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz być tam z nami w tym wyjątkowym dniu, wesprzyj nas swoją modlitwą.

Szcześć Boże.”