Zapraszamy na Rekolekcje Adwentowe w dniach 8-12 grudnia, które poprowadzi ks. Roman Szczypa SDB.

Rozkład rekolekcyjny będzie następujący:

DZIEŃ I (środa), 8 grudnia 2021 – NPNMP

DZIEŃ II (czwartek), 9 grudnia 2021

DZIEŃ III – (piątek), 10 grudnia 2021

DZIEŃ IV – (sobota), 11 grudnia 2021

DZIEŃ V – (niedziela), 12 grudnia 2021
godz. 9.00 – kościół Annunciacion (Charminster)
godz. 12.30 – kościół św. Edmunda

Modlitwa o dobre przeżycie Rekolekcji Adwentowych:
Dobry i Miłosierny Boże.
Prosimy Cię, o błogosławieństwo na dobre i owocne przeżycie rekolekcji w naszej parafii. Niech ten czas będzie błogosławiony dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Potrzeba nam do tego Twojej łaski i dlatego z ufnością wołamy, „Przyjdź Królestwo Twoje”.
Dopomóż nam dobrze przeżyć i wykorzystać dany nam czas rekolekcji, aby wszyscy wyznawcy Jezusa Chrystusa, żyli jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia. Napełnij nas pragnieniem nie tylko ratowania siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr żyjących w ciemnościach grzechu i w odwróceniu od Boga.
Matko Kościoła, bądź Matką naszej parafii i razem ze świętymi Patronami naszymi, wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Tego, który żyje i króluje na wieki wieków. AMENPod Twoją obronę…