Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej odbywać się będą w tym roku w dwóch grupach.

Grupa pierwsza spotykać się będzie w soboty o 8:00 rano w sali przy kościele Annunciation, Charminster. Dopełnieniem spotkań będzie wspólna Msza św. w każdą niedzielę o godz. 12:30 w kościele The Sacred Heart w centrum Bournemouth. Grupa ta prowadzona będzie przez p. Wiolę Zynkowską, która od wielu lat przygotowuje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, a także bierze udział w wielu przedsięwzięciach naszej wspólnoty.

Grupa druga spotykać się będzie we wtorki o 18:00, w kościele św. Edmunda. Uczestnicy zaproszeni są do uczestnictwa w niedzielnej Mszy św o 9:00 w kościele Annunciation.
Grupą będzie się opiekowała p. Ola Pachulska, która od dwóch lat współprowadzi dziecięcą grupę śpiewającą na Mszy św. o godz. 9:00. Niektórzy z Was mogą ją też pamiętać z prowadzenia kursów przedmałżeńskich w Bournemouth i Southampton w latach 2007-2009.

Prosimy o dokonanie wyboru grupy i zgłoszenie go bezpośrednio do prowadzących.

Wiola Zynkowska – Wiola@parafia-bournemouth.org.uk

Ola Pachulska – Ola@parafia-bournemouth.org.uk