Holy Wins – Bal Wszystkich Świętych – to katolicka alternatywa dla pogańskiego święta Halloween. W tym roku nasza parafia dołącza się do tworzenia nowej tradycji celebrującej życie. Patronem tegorocznego balu, który odbędzie się w sali przy kościele Annunciation (218 Charminster Road, Bournemouth, BH8 9RW), jest św. Jan Paweł II. Poprzez wspólną zabawę i modlitwę pragniemy przybliżyć dzieciom postaci świętych, oraz przypomnieć, że przez mękę i śmierć naszego Pana Jezusa Chrystusa każdy z nas jest powołany do bycia świętym. Obowiązkowym strojem na balu jest strój świętego lub anioła. Dzieci mogą również przynieść zrobione przez siebie rysunki nieba oraz postaci świętych, którymi udekorujemy salę 🙂

W programie balu:

• losowanie świętego patrona
  • pociąg do świętości
  • tańce i zabawy integracyjne
  • wspólna modlitwa – nowatorska litania do Wszystkich Świętych
  • nagrody za najciekawsze stroje
  • pochód Świętych
  • słodki poczęstunek
  • wspaniała zabawa

W związu z ogromnym zainteresowaniem balem oraz ograniczoną ilością miejsc nie przyjmujemy więcej zapisów elektronicznych. Nie będzie również możliwości zakupu biletów w najbliższą niedzielę.

Osoby, które zarejestrowaly sie a nie dokonały jeszcze wpłaty, prosimy o uregulowanie płatności. Jeżeli mają Państwo problem z uiszczeniem opłaty metodą PayPal, jest możliwość dokonania wpłat podczas spotkania WiaryGODnych w najbliższą niedzielę 21-go października o godzinie 17:00 w salce przy kościele St. Edmund Campion w Castle Point. Jeżeli i ta forma sprawi Państwu trudność prosimy o skontaktowanie się z nami przez Fb lub email: Wiarygodni.Bmth@gmail.com i potwierdzenie przybycia na bal.

Przypominamy również, że podczas trwania balu odpowiedzialność za swoje pociechy ponoszą rodzice. Prosimy o punktualne przybycie. Bal rozpoczynamy o godzinie 18:30 i kończymy o 21:00.

Życzymy wszystkim ŚWIĘTnEJ zabawy!

U nas niebo otwarte dla wszystkich!

Do zobaczenia! 🙂

Informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych, bal 'Holy Wins’ odbędzie się w sali przy kościele Annunciation, 218 Charminster Road, Bournemouth, BH8 9RW, a nie jak planowaliśmy wcześniej, w salce przy kościele St. Albans.

Przepraszamy za wszelkie  uniedogodnienia.