• 12 listopada, II taca, która jest zbierana przeznaczona jest na remont kościoła Annunciation. Serdecznie dziękuję za ofiary na ten cel.
  • I Komunia Święta. Rozpoczęliśmy przygotowanie dzieci do sakramentu Pokuty i Eucharystii. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
  • Od 12 listopada rusza przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Spotkania będą się odbywać w kościele św. Edmunda po Mszy św. wieczornej.
  • Kurs przedmałżeński odbędzie się 13 – 14 stycznia 2018. Dla osób, które chcą zawrzeć sakrament małżeństwa w przyszłym roku. Proszę zainteresowanych o zgłoszenia obecności drogą mailową
  • Spotkanie liderów grup parafialnych w czwartek 23 listopada po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszam
  • Dzień skupienia dla księży we wtorek 28 listopada
  • Odpust w kościele św. Edmunda w sobotę 2 grudnia o godz. 18.00. Proboszcz serdecznie wszystkich zaprasza.
  • Rekolekcje Adwentowe od czwartku 7 grudnia do niedzieli 10 grudnia. Rekolekcje głosi ks. Piotr Glas. Program szczegółowy podam w najbliższym czasie.
  • Rekolekcje dla małżeństw będą od piątku do niedzieli 19 – 21 stycznia 2018. Serdecznie zapraszam rodziny, które chcą pogłębić swoją wiarę i relacje jak i te przeżywające trudności. Koszt £250.00 od pary. Serdecznie zapraszam.
  • Medugorje 2018. Kolejny męski wyjazd do Medugorje odbędzie się w dniach od wtorku do soboty, 01.05.2018r. – 05.05.2018r. Planowany jest także rodzinny wyjazd do Medugorje na festiwal młodzieży w pierwszym tygodniu sieprnia 2018r. Zapisy oraz więcej informacji proszę kierować na adres mateuszliszka7@gmail.com
  • Powstała 4 róża rodziców modlących się za swoje dzieci. Jeżeli chcesz dołączyć to napisz piotrsabat@mail.com
  • Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową według zasad Żywego Różańca. Więcej informacji na stronie Koła Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.
  • Zamknięta zakrystia w kościele Sacred Heart od 1 stycznia 2017. Wstęp do zakrystii będą miały tylko osoby upoważnione.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele St. Edmund Campion od godz. 8.00 do 12.00 i od 17.00 do 21.00. “Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.” Mt 11,28.
  • Prośba o modlitwę. Jeżeli potrzebujesz pomocy duchowej napisz do nas a jedna z grup modlitewnych będzie się modlić w tej intencji.
  • Anonimowi Seksoholicy www.sa.org.pl, tworzą wspólnotę mężczyzn i kobiet, której podstawowym celem jest trwać w seksualnej trzeźwości i pomagać innym w jej osiągnięciu.
  • Żeńska grupa modlitwy wstawienniczej, spotyka się w każdy poniedziałek o godz 19.00 w Kościele St Edmund. Serdecznie zapraszamy panie do wspólnej modlitwy.
  • Męska grupa modlitwy wstawienniczej SOTER. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zachęcam i zapraszam panów do modlitwy.
  • W czwartek po Mszy św. spotaknie grupy ewangelizacyjnej. Serdecznie zapraszam tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
  • Godzina święta w każdy piątek o godz. 19.00. Wszystkich serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św.
  • Różaniec rodziców za dzieci. Zachęcam do włączenia się do tej inicjatywy. Odpowiedzialny Piotr Sabat, kontakt: piotrsabat@mail.com. Więcej na ten temat: www.rozaniecrodzicow.pl
  • Msza św. dla dzieci. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci, ze specjalnie do nich skierowanym kazaniem.
  • Zapis do parafii. Przypominam o potrzebie zapisu do parafii, aby stać się jej pełnoprawnym członkiem. Osoby, które zmieniły miejsce zamieszkania proszę o nowe adresy.
  • Możliwość oglądania Mszy św. przez internet www.sac-heart.org/live-feed
  • Gość Niedzielny. Jest możliwość nabycia gazety w cenie £1.50. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Gift Aid Wszystkich, którzy płacą podatki w tym kraju i składają ofiary na tacę serdecznie proszę o podpisanie deklaracji gift aid. Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w system Gift Aid.

Nie potrzeba być bogaczem, by ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.