DROGA KRZYZOWA DLA DZIECI –  w WIELKI PIĄTEK w kościele St Edmund o godzinie 12.00 odbędzie się Droga Krzyżowa dla dzieci.
Serdecznie zapraszmy dzieci i rodzicow.

– DROGA KRZYZOWA – w okresie Wielkiego Postu, w kazdy piatek po Mszy sw. wieczornej, podczas adoracji Najswietszego Sakramentu.

– REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – odbędą się w naszej parafii w dniach od 11 (czwartek) do 13 kwietnia (sobota).

– EKSTREMALNA DROGA KRZYZOWA – wyruszy z naszej parafii 12 kwietnia po Mszy sw. wieczornej. Szczegóły dostępnych  tras oraz informacje o sposobie rejestracji na stronie www.bournemouth.edk.org.pl oraz na stronie Facebook.

-NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO –  co roku pierwsza niedziela po Wielkanocy jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę do kościoła St Edmund w Godzinie Miłosierdzia i Koronkę do Bożego Miłosierdzia 28 kwietnia o godz. 15.00.

REKOLEKCJE MAŁŻEŃSKIE od piątku 31 maja do niedzieli 02 czerwca. Małżeństwa, które chcą poprawić swoje relacje lub przeżywające trudny czas – zachęcamy do wzięcia udziału.

– PIELGRZYMKA: Rzym – Pompeje – Sań Giovanni Rotondo – Lanciano – Loreto – Split – Medjugorie. 10 dniowa z nocną przeprawą promem do Splitu. Termin 25.09 – 04.10 2019. Informację i zapisy drogą mejlową: pielgrzymka.bournemouth@gmail.com.

Więcej informacji na ulotce.

INTENCJE MSZALNE  – prosimy o zamawianie intencji mszalnych na nowy rok kalndarzowy 2019.

MSZA ŚWIĘTA – w czwartek i piątek o godz. 19.00. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele Św. Edmunda od godz. 8.30 do 11.00 oraz od godz. 18.00
do 21.00 oraz w piątek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20.30.

– Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca odbywają się w kościele św. Edmunda o godz. 7.30 rano w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

– MAŁE PARAFIALNE GRUPY DOMOWE NEW PASTORAL – Zapraszam do zapoznania się z projektem New Pastoral na stronie newpastoral.net. Newpastoral.net to owoc długoletniego zaangażowania wielu kapłanów i świeckich w duszpasterstwo małych grup. To fantastyczny sposób na poznawanie nowych ludzi, budowanie głębokich relacji, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się z innymi naszymi doświadczeniami z życia z Bogiem. To konkretna odpowiedź na apel papieża: „Mam nadzieję, że wszystkie wspólnoty znajdą sposób na podjęcie odpowiednich kroków, aby podążać drogą duszpasterskiego i misyjnego nawrócenia, które nie może pozostawić rzeczy w takim stanie, w jakim są. Obecnie nie potrzeba nam «zwyczajnego administrowania». Bądźmy we wszystkich regionach ziemi w «permanentnym stanie misji»” (Papież Franciszek, EG 25). Pierwsze grupy prawdopodobnie ruszą dopiero w okresie Wielkiego Postu 2019, ponieważ grupa pilotująca potrzebuje dwóch miesięcy na zrealizowanie programu, który jest przewidziany jako pilotaż.

– MĘSKA PIELGRZYMKA DO MEDUGORJE – Miło nam poinformować o przyszłorocznej majowej pielgrzymce męskiej do Medugorje z Ks Andrzejem. Wylot wtorek 30.04.2019 godz 6.15 rano z Luton-Split (EZY2243). Przylot sobota 4.05.2019 godz 19.00 Split- Luton (EZY2244). Koszt pielgrzymki £150 – w cenie wliczony jest hotel, 2 śniadania, 2 obiady i 2 obiadokolacje., autokar do Luton i powrotny, koszty tłumacza itp. ( wyżywienie w środę i piątek we własnym zakresie). Jak co roku bedzie także dobrowolna składka £20 dla zaproszonych osób . Jeśli zostaną nam jakieś fundusze przekażemy resztę na Dzieciecą Wioskę w Medugorje. Rezerwacja samochodów zajmiemy sie w marcu (koszt okolo £20-30 od osoby). Więcej informacji pod tel. 07504959598- Mateusz.

– STATUS POLAKÓW PO BREXICIE – na stronie internetowej naszej parafii możemy zapoznać się z informacjami dotyczącymi statusu prawnego Polaków po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

– Zapraszamy do odmawiania różańca w każdy czwartek przed Msza św o godz. 18.30. Jeżeli sa osoby chętne aby poprowadzić różaniec to proszę o kontakt z Piotrem (piotrjanusinski@gmail.com).

– Zamknięta zakrystia w kościele Sacred Heart od 1 stycznia 2017. Wstęp do zakrystii będą miały tylko osoby upoważnione.

– Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele St. Edmund Campion od godz. 8.00 do 11.00 i od 18.00 do 21.00. “Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.” Mt 11,28.

– Prośba o modlitwę. Jeżeli potrzebujesz pomocy duchowej napisz do nas a jedna z grup modlitewnych będzie się modlić w tej intencji.

– Żeńska grupa modlitwy wstawienniczej, spotyka się w każdą środę o godz 19.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zapraszamy panie do wspólnej modlitwy.

– Męska grupa modlitwy wstawienniczej SOTER. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zachęcam i zapraszam panów do modlitwy.

– W czwartek po Mszy św. spotaknie grupy ewangelizacyjnej “Ruah”. Serdecznie zapraszam tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.

– Godzina święta w każdy piątek o godz. 19.00. Wszystkich serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św.

– Różaniec rodziców za dzieci. Zachęcam do włączenia się do tej inicjatywy. Odpowiedzialny Piotr Sabat, kontakt: piotrsabat@mail.com. Więcej na ten temat: www.rozaniecrodzicow.pl

– ZAPIS DO PARAFII – parafianinem stajemy się poprzez wypełnienie specjalnej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej naszej Parafii i dostarczyć Księdzu. Wszystkie osoby, które zmieniły adres i mieszkają przez okres dłuższy niż 3 miesiące poza terenem swojej dotychczasowej Parafii, powinny znaleźć sobie nową Parafię z którą będą związani.

– Możliwość oglądania Mszy św. przez internet http://www.bournemouthoratory.org.uk/live-feed/

– Gość Niedzielny. Jest możliwość nabycia gazety w cenie £1.50. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

– Gift Aid Wszystkich, którzy płacą podatki w tym kraju i składają ofiary na tacę serdecznie proszę o podpisanie deklaracji gift aid. Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w system Gift Aid.