CZUWANIE PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚW – w sobotę 8 czerwca o godz. 19.00 rozpoczniemy Mszą św. przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Bezpośrednio po Mszy św. będzie czuwanie połączone z adoracją Najświetszego Sakramentu do godz. 24.00.

– BOŻE CIAŁO 23 czerwca – Msza św.  z procesją o godz. 15.00 w kościele św. Edmunda (Castle Point)

– POŻEGNANIA KS. MARCINA – 16 czerwca po Mszy Św. wieczornej, około godz. 20.00 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie pożegnalne Ks. Marcina do sali obok kościoła Św. Edmunda

– MSZA ŚWIĘTA – w czwartek i piątek o godz. 19.00. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele Św. Edmunda od godz. 8.30 do 11.00 oraz od godz. 18.00 do 21.00 oraz w piątek po Mszy Świętej wieczornej do godz. 20.30.

– Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca odbywają się w kościele św. Edmunda o godz. 7.30 rano w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

– MAŁE PARAFIALNE GRUPY DOMOWE NEW PASTORAL – Zapraszam do zapoznania się z projektem New Pastoral na stronie newpastoral.net. Newpastoral.net to owoc długoletniego zaangażowania wielu kapłanów i świeckich w duszpasterstwo małych grup. To fantastyczny sposób na poznawanie nowych ludzi, budowanie głębokich relacji, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się z innymi naszymi doświadczeniami z życia z Bogiem. To konkretna odpowiedź na apel papieża: „Mam nadzieję, że wszystkie wspólnoty znajdą sposób na podjęcie odpowiednich kroków, aby podążać drogą duszpasterskiego i misyjnego nawrócenia, które nie może pozostawić rzeczy w takim stanie, w jakim są.

– STATUS POLAKÓW PO BREXICIE – na stronie internetowej naszej parafii możemy zapoznać się z informacjami dotyczącymi statusu prawnego Polaków po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

– Zapraszamy do odmawiania różańca w każdy czwartek przed Msza św o godz. 18.30. Jeżeli sa osoby chętne aby poprowadzić różaniec to proszę o kontakt z Piotrem (piotrjanusinski@gmail.com).

– Zamknięta zakrystia w kościele Sacred Heart od 1 stycznia 2017. Wstęp do zakrystii będą miały tylko osoby upoważnione.

– Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele St. Edmund Campion od godz. 8.00 do 11.00 i od 18.00 do 21.00. “Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.” Mt 11,28.

– Prośba o modlitwę. Jeżeli potrzebujesz pomocy duchowej napisz do nas a jedna z grup modlitewnych będzie się modlić w tej intencji.

– Żeńska grupa modlitwy wstawienniczej, spotyka się w każdą środę o godz 19.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zapraszamy panie do wspólnej modlitwy.

– Męska grupa modlitwy wstawienniczej SOTER. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zachęcam i zapraszam panów do modlitwy.

– W czwartek po Mszy św. spotaknie grupy ewangelizacyjnej “Ruah”. Serdecznie zapraszam tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.

– Godzina święta w każdy piątek o godz. 19.00. Wszystkich serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św.

– Różaniec rodziców za dzieci. Zachęcam do włączenia się do tej inicjatywy. Odpowiedzialny Piotr Sabat, kontakt: piotrsabat@mail.com. Więcej na ten temat: www.rozaniecrodzicow.pl

– ZAPIS DO PARAFII – parafianinem stajemy się poprzez wypełnienie specjalnej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej naszej Parafii i dostarczyć Księdzu. Wszystkie osoby, które zmieniły adres i mieszkają przez okres dłuższy niż 3 miesiące poza terenem swojej dotychczasowej Parafii, powinny znaleźć sobie nową Parafię z którą będą związani.

– Możliwość oglądania Mszy św. przez internet http://www.bournemouthoratory.org.uk/live-feed/

– Gość Niedzielny. Jest możliwość nabycia gazety w cenie £1.50. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

– Gift Aid Wszystkich, którzy płacą podatki w tym kraju i składają ofiary na tacę serdecznie proszę o podpisanie deklaracji gift aid. Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w system Gift Aid.