Ogłoszenia

Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych (którzy planują chrzest w naszej parafii lub potrzebują zawiadomienia o odbyciu takiej katechezy) odbędzie się w dwóch terminach: 2.10.21 (sobota) o godz. 18.00 w kościele św. Edmunda (Castle Point) oraz 28.10.21 (czwartek) o godz. 18.00 również w kościele św. Edmunda.

Za tydzień w niedzielę (26.09.21) będziemy zbierać składkę dla Polskiej Misji Katolickiej w Londynie.

3.10.21 w kościele Annunciation o godz. 9.00 będziemy przeżywać Mszę świętą rocznicową dla dzieci pierwszokomunijnych z roku 2020.

Zapisy do Bierzmowania. Formularz można pobrać z naszej strony internetowej i wypełniony przynieść księdzu do 17.10.2021r. Więcej informacji podamy po zakończeniu zapisów.

Spotkanie organizacyjne dotyczące przygotowań dzieci do I Komunii Świętej odbędzie się 22.09.2021r (środa) o godz. 19.00 (po Mszy św.) w kościele św. Edmunda.

Z radością witamy ponownie ks. Łukasza Przewieślik SChr., który będzie koordynatorem katechizacji oraz grup przyparafialnych w Bournemouth i Southampton. Życzymy obfitych łask Bożych i światła Ducha Świętego w pełnieniu tej posługi.

Zakoczyliśmy nasze internetowe transmije Mszy Świętej zapraszam do uczestnictwa we Mszy Świętej w kościele.

Otrzymaliśmy nowe wytyczne dotyczące ostatniego etapu wychodzenia z lockdownu, który wchodzi w życie od 19 lipca 2021r. Prosimy o zapoznanie się z nimi:

1. Prosimy o kontynuowanie używania żelu dezynfekcyjnego przy wejściu do kościoła.
  2. Używanie maseczek nie jest nakazane, ale powinniśmy pomyśleć o osobach, które są bardziej narażone na ciężkie przebycie choroby i zalecamy aby nadal używać maseczki podczas Mszy św.
  3. Zalecane jest też, aby powstrzymywać się od wspólnego śpiewu, ponieważ zwiększa to szansę emisji wirusa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Adoracja Najświętszego Sakramanetu w piątek po wieczornej Mszy Świętej do godz. 20.30.

Spowiedź Święta

Okazja do spowiedzi każdego dnia 30 min przed Mszą Świętą.

Grupa Medugorje powstała w naszej parafii w październiku 2015. Comiesięczne spotkania mężczyzn odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Nabożeństwie o godz 8.00. Corocznie organizujemy także pielgrzymkę do Medugorje. Zapraszamy wszystkich mężczyzn. Więcej informacji – Mateusz 07504959598

Ofiary na parafię można składać poprzez przelew na konto ‘PCM Bournemouth‘, sort code 30-94-57, account number 00616172 z dopiskiem nazwiska.

Za wszelkie ofiary, Bóg zapłać!