– REKOLEKCJE ADWENTOWE od czwartku 13 grudnia do niedzieli 16 grudnia. Rekolekcje będzie głosił ks. Marek Bednarski. Program rekolekcji można znaleźć na tej stronie wydarzenia.

– SPOWIEDŹ ADWENTOWA w Bournemouth we czwartek 13 grudnia o godz. 18.00. w kościele Sacred Heart. Msza św. o 19.00. Serdecznie zapraszam.

MSZA ŚW. RORATNIA DLA DZIECI. W piątki o godz. 19.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Mszę Św. roratnią w kościele św. Edmunda. Dzieci prosimy o przynoszenie ze sobą lampionów adwentowych. Mile widziane lampiony własnoręcznie wykonane.

– NOWI MINISTROWIE EUCHARYSTII – składamy gratulacje i życzymy wielu łask Bożych w pełnieniu odpowiedzialnej posługi nowym Szafarzom Nadzwyczajnym Eucharystii: Maciejowi Bujakowi, Łukaszowi Dudkowi, Robertowi Godula, Łukaszowi Naglikowi i Robertowi Naguszewskiemu.

– WIZYTA DUSZPASTERSKA – od 04 do 21 grudnia. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie Księdzu.

MSZA ŚW. W SYLWESTRA. Zapraszam na Mszę św. dziękczynną za rok 2018 i otwierającą Nowy Rok 2019 w Sylwestra (31 grudnia) o godz. 23.00 w kościele św. Edmunda.

WIZYTA DUSZPASTERSKA. Można się zapisywać na wizytę duszpasterską (kolędę) poprzez wpisanie swoich danych na kartce z tyłu kościoła i oddanie jej jednemu z księży. Ksiądz zadzwoni pod podany numer telefonu i umówi się na konkretny dzień i godzinę aby się spotkać.

– KURS PRZEDMAŁZENSKI dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa 26-27 styczeń 2019. Miejsce i program podam w późniejszym terminie.

– Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca odbywają się w kościele św. Edmunda o godz. 7.30 rano w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

– MAŁE PARAFIALNE GRUPY DOMOWE NEW PASTORAL – Zapraszam do zapoznania się z projektem New Pastoral na stronie newpastoral.net. Newpastoral.net to owoc długoletniego zaangażowania wielu kapłanów i świeckich w duszpasterstwo małych grup. To fantastyczny sposób na poznawanie nowych ludzi, budowanie głębokich relacji, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się z innymi naszymi doświadczeniami z życia z Bogiem. To konkretna odpowiedź na apel papieża: „Mam nadzieję, że wszystkie wspólnoty znajdą sposób na podjęcie odpowiednich kroków, aby podążać drogą duszpasterskiego i misyjnego nawrócenia, które nie może pozostawić rzeczy w takim stanie, w jakim są. Obecnie nie potrzeba nam «zwyczajnego administrowania». Bądźmy we wszystkich regionach ziemi w «permanentnym stanie misji»” (Papież Franciszek, EG 25). Pierwsze grupy prawdopodobnie ruszą dopiero w okresie Wielkiego Postu 2019, ponieważ grupa pilotująca potrzebuje dwóch miesięcy na zrealizowanie programu, który jest przewidziany jako pilotaż.

– MĘSKA PIELGRZYMKA DO MEDUGORJE – Miło nam poinformować o przyszłorocznej majowej pielgrzymce męskiej do Medugorje z Ks Andrzejem. Wylot wtorek 30.04.2019 godz 6.15 rano z Luton-Split (EZY2243). Przylot sobota 4.05.2019 godz 19.00 Split- Luton (EZY2244). Koszt pielgrzymki £150 – w cenie wliczony jest hotel, 2 śniadania, 2 obiady i 2 obiadokolacje., autokar do Luton i powrotny, koszty tłumacza itp. ( wyżywienie w środę i piątek we własnym zakresie). Jak co roku bedzie także dobrowolna składka £20 dla zaproszonych osób . Jeśli zostaną nam jakieś fundusze przekażemy resztę na Dzieciecą Wioskę w Medugorje. Rezerwacja samochodów zajmiemy sie w marcu (koszt okolo £20-30 od osoby). Więcej informacji pod tel. 07504959598- Mateusz.

– STATUS POLAKÓW PO BREXICIE – na stronie internetowej naszej parafii możemy zapoznać się z informacjami dotyczącymi statusu prawnego Polaków po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

– Zapraszamy do odmawiania różańca w każdy czwartek przed Msza św o godz. 18.30. Jeżeli sa osoby chętne aby poprowadzić różaniec to proszę o kontakt z Piotrem (piotrjanusinski@gmail.com).

– Zamknięta zakrystia w kościele Sacred Heart od 1 stycznia 2017. Wstęp do zakrystii będą miały tylko osoby upoważnione.

– Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele St. Edmund Campion od godz. 8.00 do 11.00 i od 18.00 do 21.00. “Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.” Mt 11,28.

– Prośba o modlitwę. Jeżeli potrzebujesz pomocy duchowej napisz do nas a jedna z grup modlitewnych będzie się modlić w tej intencji.

– Żeńska grupa modlitwy wstawienniczej, spotyka się w każdą środę o godz 19.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zapraszamy panie do wspólnej modlitwy.

– Męska grupa modlitwy wstawienniczej SOTER. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zachęcam i zapraszam panów do modlitwy.

– W czwartek po Mszy św. spotaknie grupy ewangelizacyjnej “Ruah”. Serdecznie zapraszam tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.

– Godzina święta w każdy piątek o godz. 19.00. Wszystkich serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św.

– Różaniec rodziców za dzieci. Zachęcam do włączenia się do tej inicjatywy. Odpowiedzialny Piotr Sabat, kontakt: piotrsabat@mail.com. Więcej na ten temat: www.rozaniecrodzicow.pl

– ZAPIS DO PARAFII – parafianinem stajemy się poprzez wypełnienie specjalnej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej naszej Parafii i dostarczyć Księdzu. Wszystkie osoby, które zmieniły adres i mieszkają przez okres dłuższy niż 3 miesiące poza terenem swojej dotychczasowej Parafii, powinny znaleźć sobie nową Parafię z którą będą związani.

– Możliwość oglądania Mszy św. przez internet www.sac-heart.org/live-feed

– Gość Niedzielny. Jest możliwość nabycia gazety w cenie £1.50. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

– Gift Aid Wszystkich, którzy płacą podatki w tym kraju i składają ofiary na tacę serdecznie proszę o podpisanie deklaracji gift aid. Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w system Gift Aid.