XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 13.10.2019

AN godz. 09.00 – śp. Bogusława i Stanisław Kaczmarczyk
SH godz. 12.30 – śp. Andrzej Świderski
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i za przyjaciół

Czwartek – 17.10.2019
EC godz. 19.00 – śp. Anna Ścierka

Piątek – 18.10.2019
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota – 19.10.2019
EC godz. 08.00 – O potrzebne łaski i opiekę MB dla Oliviera z okazji 11 urodzin

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 20.10.2019

AN godz. 09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Michałka z okazji 5 urodzin
SH godz. 12.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Mirka z okazji urodzin i dla całej rodziny
EC godz. 19.00 – Za zmarłych z rodzin Bździuch, Liszka, Szostak, Mędrych

Czwartek – 24.10.2019
EC godz. 19.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Alicji z okazji urodzin

Piątek – 25.10.2019
EC godz. 19.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski

Sobota – 26.10.2019
EC godz. 08.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Kingi i Marcina Zielińskich z okazji 18 rocznicy sakramentu małżeństwa i Boże błogosławieństwo dla dzieci.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 27.10.2019

AN godz. 09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Lilii z okazji 8 ur.
SH godz. 12.30 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Ani i Mirka z okazji 23 rocznicy sakramentu małżeństwa i Boże błogosławieństwo dla dzieci.
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 31.10.2019
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – ROK C – 01.11.2019

Piątek – 01.11.2019
AN godz. 09.00 – Za zmarłych polecanych w wypominkach
EC godz. 12.30 – Za zmarłych polecanych w wypominkach
EC godz. 19.00 – śp. Ludwik Palczewski

Sobota 02.11.2019 Dzień Zaduszny

EC godz. 09.00 – śp. Tomasz Szyszko (6 rocznica śmierci)
EC godz. 12.00 – śp. Stanisław Kowalski
EC godz. 19.00 – śp. Janusz Wesołowski i Henryka Traczuk

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 03.11.2019

AN godz. 09.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Larisy i Piotra z okazji rocznicy sakramentu małżeństwa
SH godz. 12.30 – śp. Piotr Jowsa i Józef Wesołowski
EC godz. 19.00 – śp. Jarosław Rybacki

Czwartek – 07.11.2019
EC godz. 19.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joli z okazji urodzin

Piątek – 08.11.2019
EC godz. 19.00 – Za zmarłych z rodzin Robak, Kołacz, Zioło, Załawka

Sobota – 09.11.2019
EC godz. 08.00

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 10.11.2019

AN godz. 09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amelii, Antosia, Emilii i Tomasza Bębeniec z okazji urodzin
SH godz. 12.30 – śp. Michał Bober
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 14.11.2019
EC godz. 19.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joli z okazji urodzin

Piątek – 15.11.2019
EC godz. 19.00 – śp. Maria Nieszczeretna

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 17.11.2019

AN godz. 09.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Sofiji i Anny
SH godz. 12.30 – O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla brata Artura i Ks. Andrzeja Wincenciak
EC godz. 19.00 – O pokój i miłość w rodzinie

Środa – 20.11.2019
EC godz. 08.00 – śp. Janusz Koziński

Czwartek – 21.11.2019
EC  godz. 19.00 – śp. Jadwiga i śp. Czesław Pałysz

Piątek – 22.11.2019
EC godz. 19.00 – śp. Ruth Morgan

Sobota – 23.11.2019
EC godz. 08.00 – O wypełnienie woli Bożej w rodzinie

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – ROK C – 24.11.2019

AN godz. 09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sary
SH godz. 12.30 – śp. Józef Suszek
EC godz. 19.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Czwartek – 28.11.2019
EC  godz. 19.00 – śp. Robert Napłoszek

Piątek – 29.11.2019
EC godz. 19.00 – śp. Agnieszka Tomoszek

Sobota – 30.11.2019
EC godz. 08.00 – O wypełnienie woli Bożej w rodzinie