Czwartek – 01.08.2019
EC godz. 19.00 – + Stefan Mietrkiewicz w 15 rocz. śm.

Piatek – 02.08.2019
EC godz. 19.00 – O zdrowie, Boże błog. dla Alicji i Adama Fornalik i błog. dla Gabrysi z ok. 7 rocz. Sakramentu Małżeństwa

Sobota – 03.08.2019
EC godz. 08.00

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 04.08.2019

AN godz. 09.00
SH godz. 12.30 – O zdrowie, Boże błog. dla Julity z ok. urodzin
Weymouth godz. 16.00 – O zdrowie dla Mirosława
EC godz. 19.00 – O pokój w rodzinie, wybaczenie i jedność

Czwartek – 08.08.2019
EC godz. 19.00 – O Boże błogosławieństwo dla Tony w dniu urodzin

Piątek – 09.08.2019
EC godz. 19.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski dla Łucji z prośba o dalszą opiekę Matki Bożej

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 11.08.2019

AN godz. 09.00 – O Boże błogosławieństwo dla Dominiki Gąsior z okazji 10 urodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.
SH godz. 12.30 – + Jadwiga Korcyl
Weymouth godz. 16.00 – + Stanisław
EC godz. 19.00  – Za dusze w czyśćcu cierpiące i za przyjaciół

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – 15.08.2019

EC godz. 12.00  –

EC godz. 19.00  – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Łucji z okazji urodzin

Piątek – 16.08.2019
EC godz. 19.00 –  Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota – 17.08.2019
EC godz. 08.00
– O potrzebne łaski i opiekę MB dla Agatki z okazji 2 urodzin i Wiesławy z okazji 77 urodzin oraz Doroty z okazji 38 urodzin.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 18.08.2019

AN godz. 09.00 –  + Wanda Misiurka
SH godz. 12.30 – + o. Karol Adamowicz oraz + Gustaw Adamowicz
Weymouth godz. 16.00 –Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Elizy i Bartka z okazji 15 rocz. ślubu i Boże błogosławieństwo dla dzieci.
EC godz. 19.00  – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Beaty i Mateusza z okazji 22 rocznicy sakramentu małżeństwa

Czwartek – 22.08.2019
EC godz. 19.00Dziękczynna za 36 lat małżeństwa Łucji i Tony

Piątek – 23.08.2019
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota – 24.08.2019
EC godz. 08.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Marty i Marcina z okazji 10 rocz. ślubu i Boże błogosławieństwo dla dzieci.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 25.08.2019

AN godz. 09.00 –  O zdrowie i Boże błog., dla Marka z okazji urodzin
SH godz. 12.30 – O nawrócenie naszego Taty Andrzeja
EC godz. 19.00  – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Moniki i Kazimierza z okazji 7 rocznicy sakramentu małżeństwa

Czwartek – 29.08.2019
EC godz. 19.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kasi z okazji urodzin

Piątek – 30.08.2019
EC godz. 19.00
– +Alfreda i Antoni Mendrych

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 01.09.2019

AN godz. 09.00 –  O zdrowie i Boże błog., dla Kamila z okazji 18 urodzin
SH godz. 12.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., i opiekę MB dla ks. Andrzeja i całej wspólnoty parafialnej – int ks. Marcina
EC godz. 19.00  – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Nikolki z okazji 13 urodzin

Czwartek – 05.09.2019
EC godz. 19.00+ Gabriela i Andrzej Baran w rocznicę śmierci

Piątek – 06.09.2019
EC godz. 19.00 – + Krystyna Kołacz

Sobota – 07.09.2019
EC godz. 08.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Lucyny i Andrzeja Prabuckich z okazji 23 rocznicy sakramentu małżeństwa

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 08.09.2019

AN godz. 09.00 –  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Bożeny i Marka Jarosz z okazji 11 rocznicy sakramentu małżeństwa
SH godz. 12.30 – Za przyjaciół i za dusze w czyśćcu cierpiące
EC godz. 19.00  – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Eli, Mariusza i Michałka Ćwikła

Czwartek – 12.09.2019
EC godz. 19.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Oli w dniu 6 urodzin

Piątek – 13.09.2019
EC godz. 19.00
– W intencji Franka z okazji 9 urodzin.

 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 15.09.2019

AN godz. 09.00 –  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Eweliny i Łukasza z okazji 12 rocznicy sakramentu małżeństwa
SH godz. 12.30 – Za przyjaciół i za dusze w czyśćcu cierpiące
EC godz. 19.00  – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Beaty, Mateusza Wiktorii i Nikoli

Czwartek – 19.09.2019
EC godz. 19.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Doroty w dniu urodzin

Piątek – 20.09.2019
EC godz. 19.00 –
+ Mieczysław Matusz

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK  C – 22.09.2019

AN godz. 09.00 –  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Eli z okazji urodzin
SH godz. 12.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Łukasza z okazji kolejnych urodzin
EC godz. 19.00  – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Doroty, Mariusza i Oli

Czwartek – 26.09.2019
EC godz. 19.00O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Klaudii Walicht z okazji urodzin

Piątek – 27.09.2019
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – ROK C – 29.09.2019

AN godz. 09.00 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB dla Anety i Adama Żebrowskich z okazji 11 rocznicy sakramentu małżeństwa i ich dzieci
SH godz. 12.30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Marty z okazji 17 urodzin
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 03.10.2019
EC godz. 19.00 – + Irena Rybacka

Piątek – 04.10.2019 Pierwszy piątek miesiąca
EC godz. 19.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota – 05.10.2019 Pierwsza sobota miesiąca
EC godz. 08.00 –