Proście, a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie, pukajcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a temu kto puka, otwierają. Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie.— Mt 7,7

Męska grupa modlitewna spotyka się w każdy piątek o godz. 18.00 w kościele św. Edmunda. Modlimy się o różne łaski potrzebne naszym parafianom, duchownym oraz wszystkim Polakom, którzy przebywają na terenie Bournemouth, Poole i Christchurch.

Grupa modlitewna również modli się we wszystkich intencjach przesyłanych poprzez formularz kontaktowy „Poproś o modlitwę”. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś abyśmy pomodlili się w Twojej intencji proszę napisz do nas. Zapraszamy także wszystkich mężczyzn do wspólnej modlitwy.