• W niedzielę 17 września będzie zbierana druga taca przeznaczona na potrzeby Polskiej Misji Katolickiej
  • I Komunia Święta. Od połowy sierpnia proszę o zgłaszanie dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii św. Proszę zgłaszać dzieci, które przed dniem 1 stycznia 2018 ukończyły 8 rok życia
  • Bierzmowanie. Osoby, które chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku proszę o zgłoszenia od połowy sierpnia.
  • Kurs „Jezus w czterech Ewangeliach” 27-29 październik 2017. Poprowadzi ks. Waldemar Grzyb. Proszę o zapisy drogą mailową.
  • Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w sobotę 28 października o godz. 19.00 w kościele Annunciation. Modlitwie będzie przewodniczył ks. Waldemar Grzyb. Serdecznie zapraszam
  • Kurs przedmałżeński odbędzie się 13 – 14 stycznia 2018. Dla osób, które chcą zawrzeć sakrament małżeństwa w przyszłym roku. Proszę zainteresowanych o zgłoszenia obecności drogą mailową
  • Rekolekcje dla małżeństw będą od piątku do niedzieli 19 – 21 stycznia 2018. Serdecznie zapraszam rodziny, które chcą pogłębić swoją wiarę i relacje jak i te przeżywające trudności. Koszt £250.00 od pary. Serdecznie zapraszam.
  • Pielgrzymka do Ziemi Świętej od 11-18.03.2018. Cena ok £750.00 Osoby zainteresowane proszę o kontakt drogą mailową pielgrzymka.bournemouth@gmail.com
  • Warto zobaczyć „Cud Eucharystyczny w Sokółce – reportaż” – https://www.youtube.com/watch?v=imClicebA2U
  • Medugorje 2018. Kolejny męski wyjazd do Medugorje będzie w maju 2018r. Podobnie jak w tym roku planujemy pobyt na 4 dni z obchodami rocznicy Fatimy 13 maja. Planowany jest także rodzinny wyjazd do Medugorje na festiwal młodzieży w pierwszym tygodniu sieprnia 2018r. Zapisy oraz więcej informacji proszę kierować na adres mateuszliszka7@gmail.com
  • Powstała 4 róża rodziców modlących się za swoje dzieci. Jeżeli chcesz dołączyć to napisz piotrsabat@mail.com
  • Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową według zasad Żywego Różańca. Więcej informacji na stronie Koła Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.
  • Zamknięta zakrystia w kościele Sacred Heart od 1 stycznia 2017. Wstęp do zakrystii będą miały tylko osoby upoważnione.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą środę w kościele St. Edmund Campion od godz. 8.00 do 12.00 i od 17.00 do 21.00. „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię.” Mt 11,28.
  • Prośba o modlitwę. Jeżeli potrzebujesz pomocy duchowej napisz do nas a jedna z grup modlitewnych będzie się modlić w tej intencji.
  • Anonimowi Seksoholicy www.sa.org.pl, tworzą wspólnotę mężczyzn i kobiet, której podstawowym celem jest trwać w seksualnej trzeźwości i pomagać innym w jej osiągnięciu.
  • Żeńska grupa modlitwy wstawienniczej, spotyka się w każdy poniedziałek o godz 19.00 w Kościele St Edmund. Serdecznie zapraszamy panie do wspólnej modlitwy.
  • Spotkania dla ministrantów w każdą ostatnią sobotę miesiąca w sali pod kościołem Sacred Heart o godz. 12.30 (wolne soboty half term o godz. 10.30). Więcej informacji u pani Wioli pod numerem telefonu 07402686678
  • Męska grupa modlitwy wstawienniczej SOTER. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w kościele św. Edmunda. Serdecznie zachęcam i zapraszam panów do modlitwy.
  • W czwartek po Mszy św. spotaknie grupy ewangelizacyjnej. Serdecznie zapraszam tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
  • Godzina święta w każdy piątek o godz. 19.00. Wszystkich serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy św.
  • Różaniec rodziców za dzieci. Zachęcam do włączenia się do tej inicjatywy. Odpowiedzialny Piotr Sabat, kontakt: piotrsabat@mail.com. Więcej na ten temat: www.rozaniecrodzicow.pl
  • Msza św. dla dzieci. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci, ze specjalnie do nich skierowanym kazaniem.
  • Zapis do parafii. Przypominam o potrzebie zapisu do parafii, aby stać się jej pełnoprawnym członkiem. Osoby, które zmieniły miejsce zamieszkania proszę o nowe adresy.
  • Możliwość oglądania Mszy św. przez internet www.sac-heart.org/live-feed
  • Gość Niedzielny. Jest możliwość nabycia gazety w cenie £1.50. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Gift Aid Wszystkich, którzy płacą podatki w tym kraju i składają ofiary na tacę serdecznie proszę o podpisanie deklaracji gift aid. Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w system Gift Aid.

Nie potrzeba być bogaczem, by ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.